تا بهترین شریک SMT خود باشید.

خانه

shenzhen merex technology co.,ltd کارخانه تور

 • خط تولید


  در سال 2016 ، شرکت Merex Technology Co. ، Ltd. برای ایجاد یک بستر ارتباطی به موقع و موثر تر ، در شنژن تاسیس شد ، تا بتواند اصل خدمات شرکت در خدمت به مشتریان پیشرو باشد.مهندسان این شرکت پرسنل فنی و حرفه ای هستند که بیش از 10 سال از کارخانه اصلی آنها گواهینامه گرفته اند و همیشه به ارزش منافع مشتریان در وهله اول ، ارائه لوازم جانبی تجهیزات با کیفیت بالا ، مواد مصرفی ، لوازم جانبی ، پایبند هستند. و خدمات پشتیبانی فنی.

  به منظور كاهش موثر هزينه مشتريان ، اين شركت كارخانه پردازش مكانيكي راه اندازي كرد و بيشتر لوازم جانبي سازنده نوع تغذيه كننده را به توليد خود ساخته تغيير داد و از موجودي كافي تضمين كرد و همزمان هزينه مشتريان را نيز كاهش داد.

   

   

   

  ما یک تیم خدمات قدرتمند در شرکت خود داریم.مهندسان همه توسط کارخانه اصلی مانند هیتاچی / سونی / یاماها آموزش دیده اند.70٪ مهندسین بیش از 15 سال تجربه SMT دارند. ما برای 99٪ قطعات یدکی SMT سهام کافی داریم. تمام لوازم جانبی که می فروشیم به مدت یک سال دارای ضمانت هستند (به جز مواد مصرفی) و برخی از قطعات خاص تا 5 سال تضمین می شوند خدمات جایگزینی را برای مشتریان عادی فراهم کنید ... برای بخش کوچکی از قطعات یدکی که موجود نیستند ، ما قول می دهیم آنها را از مشتریان دیگر قرض بگیریم تا اطمینان حاصل شود که تولید شما تحت تأثیر قرار نمی گیرد.

  .

 • OEM / ODM

  خدمات فنی SMT - 20 سال

   

  فروش قطعات SMT - 18 سال
   
  صادرات قطعات SMT به مشتریان خارجی - 6 سال
   
  توسعه و ساخت اتصالات و اتصالات SMT - 5 سال
 • تحقیق و توسعه
   
  ما یک تیم خدمات قدرتمند در شرکت خود داریم. مهندسان همه توسط کارخانه اصلی مانند هیتاچی / سونی / یاماها آموزش دیده اند. 70٪ مهندسین بیش از 15 سال تجربه SMT دارند. ما برای 99٪ قطعات یدکی SMT به اندازه کافی سهام داریم. تمام لوازم جانبی که می فروشیم به مدت یک سال دارای ضمانت هستند (به جز مواد مصرفی) و برخی از قطعات خاص تا 5 سال تضمین می شوند. ما همچنین خدمات جایگزینی را برای مشتریان عادی فراهم کنید ... برای بخش کوچکی از قطعات یدکی که موجود نیستند ، ما قول می دهیم آنها را از مشتریان دیگر قرض بگیریم تا اطمینان حاصل شود که تولید شما تحت تأثیر قرار نمی گیرد.
اطلاعات تماس
shenzhen merex technology co.,ltd

تماس با شخص: Mr. Ma

تلفن: 18682040930

فکس: 86-755-28896131

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما